Streetview Slaperdijk 9 Veenendaal

Slaperdijk 9, 3906 XN Veenendaal

426 m² Bouwjaar 2024

Slaperdijk 9 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 426 m² en een perceel van 7055 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
426 m²
Perceeloppervlakte
7055 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Slaperdijk 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Dichtersbuurt
69% Koopwoningen
4.246 Inwoners per km²

Locatie van Slaperdijk 9

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Slaperdijk 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Slaperdijk 9?

De prijsindicatie voor Slaperdijk 9 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €423.000. Dat komt neer op circa €993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slaperdijk 9 zich tot de wijk Dichtersbuurt?

Slaperdijk 9 is een woonhuis van 426 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slaperdijk 9?

Slaperdijk 9 is een woonhuis in Dichtersbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Slaperdijk 9 vergeleken met de buurt?

Slaperdijk 9 heeft 426 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7055 m². In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dichtersbuurt?

De wijk Dichtersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?

Vanuit Slaperdijk 9 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Slaperdijk 9: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dichtersbuurt?

Recreatie nabij Dichtersbuurt: restaurant (1.6 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Slaperdijk 9?

De prijsindicatie ligt rond €690.000 tot €790.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €423.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.