Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 283 m²
- Perceeloppervlakte
- 765 m²
- Inhoud
- 1093 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Munnikenweg 145 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 283 m², een perceel van 765 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 145
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Munnikenweg 145 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Pioniersbuurt is €340.000. Dat komt neer op circa €1.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMunnikenweg 145 is een woonhuis van 283 m² in de wijk Pioniersbuurt. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.467 inwoners per km².
Munnikenweg 145 is een woonhuis in Pioniersbuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Munnikenweg 145 heeft 283 m² woonoppervlakte en 1093 m³ inhoud. Het perceel is 765 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Pioniersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Munnikenweg 145 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.93 kg/jaar.
Munnikenweg 145 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Pioniersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Munnikenweg 145 in Pioniersbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Munnikenweg 145: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.