Streetview Reling 29 Veenendaal

Reling 29, 3904 PS Veenendaal

153 m² Bouwjaar 1979 8 kamers 5 slaapkamers Label A++

Reling 29 is een 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 253 m² en 8 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
253 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Reling 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reling 29

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
124.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
72.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.2%
CO₂-emissie
17.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3645 Inwoners
1365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1350 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Schepenbuurt
88% Koopwoningen
6.348 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reling 29

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Reling 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Reling 29?

De prijsindicatie voor Reling 29 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Schepenbuurt is €435.000. Dat komt neer op circa €2.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reling 29 zich tot de wijk Schepenbuurt?

Reling 29 is een 2-onder-1-kapwoning van 153 m² in de wijk Schepenbuurt. De buurt telt 1.350 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reling 29?

Reling 29 is een 2-onder-1-kapwoning in Schepenbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reling 29 vergeleken met de buurt?

Reling 29 heeft 153 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Schepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reling 29 en wat betekent dat?

Reling 29 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-06-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reling 29?

Reling 29 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schepenbuurt?

De wijk Schepenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schepenbuurt?

Vanuit Reling 29 in Schepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.