Geschakelde 2-onder-1-kapwoning De Monding 9 Veenendaal

De Monding 9, 3904 NW Veenendaal

139 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 3 slaapkamers Label C

De Monding 9 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 343 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
343 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Monding 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Monding 9

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (138.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Dichtersbuurt
69% Koopwoningen
4.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Monding 9

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over De Monding 9

Wat is de geschatte woningwaarde van De Monding 9?

De prijsindicatie voor De Monding 9 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €423.000. Dat komt neer op circa €3.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Monding 9 zich tot de wijk Dichtersbuurt?

De Monding 9 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 139 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Monding 9?

De Monding 9 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Dichtersbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Monding 9 vergeleken met de buurt?

De Monding 9 heeft 139 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 343 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Monding 9 en wat betekent dat?

De Monding 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Monding 9?

De Monding 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 138 m².

Hoe is de woningmarkt in Dichtersbuurt?

De wijk Dichtersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?

Vanuit De Monding 9 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.