Streetview Dijkstraat 115 Veenendaal

Dijkstraat 115, 3904 DB Veenendaal

200 m² Bouwjaar 1985 Label F

Dijkstraat 115 is een appartement in Veenendaal, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.031.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkstraat 115

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.06
CO₂-emissie
10777.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

90 Inwoners
35 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€1.031.000 Gem. woningwaarde Hondzenelleboog
67% Koopwoningen
75 Inwoners per km²

Locatie van Dijkstraat 115

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Dijkstraat 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkstraat 115?

De gemiddelde woningwaarde in Hondzenelleboog is €1.031.000. Dat komt neer op circa €5.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkstraat 115 zich tot de wijk Hondzenelleboog?

Dijkstraat 115 is een appartement van 200 m² in de wijk Hondzenelleboog. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 75 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkstraat 115?

Dijkstraat 115 is een appartement in Hondzenelleboog, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dijkstraat 115 vergeleken met de buurt?

Dijkstraat 115 heeft 200 m² woonoppervlakte. In Hondzenelleboog ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.031.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkstraat 115 en wat betekent dat?

Dijkstraat 115 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-05-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 10777.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hondzenelleboog?

De wijk Hondzenelleboog in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.031.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondzenelleboog?

Vanuit Dijkstraat 115 in Hondzenelleboog bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hondzenelleboog?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkstraat 115: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.