Streetview Moerasmos 8 Veenendaal

Moerasmos 8, 3904 BV Veenendaal

189 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Moerasmos 8 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 502 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
502 m²
Inhoud
745 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Moerasmos 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Moerasmos 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
27.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Locatie van Moerasmos 8

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Moerasmos 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Moerasmos 8?

De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €2.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moerasmos 8 zich tot de wijk Petenbos?

Moerasmos 8 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moerasmos 8?

Moerasmos 8 is een woonhuis in Petenbos, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Moerasmos 8 vergeleken met de buurt?

Moerasmos 8 heeft 189 m² woonoppervlakte en 745 m³ inhoud. Het perceel is 502 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Moerasmos 8 en wat betekent dat?

Moerasmos 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-06-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 27.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Moerasmos 8?

Moerasmos 8 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Moerasmos 8 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.