Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Bergweg 30 Veenendaal

Bergweg 30, 3904 HN Veenendaal

184 m² Bouwjaar 1962 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Bergweg 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 429 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
429 m²
Inhoud
729 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bergweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergweg 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (135.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

5830 Inwoners
2635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2642 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Franse Gat
40% Koopwoningen
6.738 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergweg 30

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Bergweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergweg 30?

De prijsindicatie voor Bergweg 30 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Franse Gat is €323.000. Dat komt neer op circa €1.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergweg 30 zich tot de wijk Franse Gat?

Bergweg 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 184 m² in de wijk Franse Gat. De buurt telt 2.642 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergweg 30?

Bergweg 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Franse Gat, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bergweg 30 vergeleken met de buurt?

Bergweg 30 heeft 184 m² woonoppervlakte en 729 m³ inhoud. Het perceel is 429 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Franse Gat ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergweg 30 en wat betekent dat?

Bergweg 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 54.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergweg 30?

Bergweg 30 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 135 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Franse Gat?

De wijk Franse Gat in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 5.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Vanuit Bergweg 30 in Franse Gat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.