Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 98 m²
Nassaustraat 11 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassaustraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassaustraat 11 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².
Nassaustraat 11 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nassaustraat 11 heeft 98 m² woonoppervlakte. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nassaustraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-08-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4724.25 kg/jaar.
De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nassaustraat 11 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaustraat 11: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Veendam-Oude Ae: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).