Hoekwoning Voormolenstraat 7 Veendam

Voormolenstraat 7, 9645 EL Veendam

113 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Voormolenstraat 7 is een hoekwoning in Veendam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 480 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
480 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Daktype
Plat dak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Voormolenstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voormolenstraat 7

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voormolenstraat 7

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Voormolenstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Voormolenstraat 7?

De prijsindicatie voor Voormolenstraat 7 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voormolenstraat 7 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Voormolenstraat 7 is een hoekwoning van 113 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voormolenstraat 7?

Voormolenstraat 7 is een hoekwoning in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voormolenstraat 7 vergeleken met de buurt?

Voormolenstraat 7 heeft 113 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 480 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voormolenstraat 7 en wat betekent dat?

Voormolenstraat 7 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voormolenstraat 7?

Voormolenstraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 112 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?

Vanuit Voormolenstraat 7 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.