Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 647 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 2024 m³
- Kamers
- 21
- Slaapkamers
- 10
- Ligging
- Aan rustige weg
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Tentstraat 13 is een tussenwoning in Vaals, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 647 m², een perceel van 290 m² en 21 kamers. Het energielabel is E.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tentstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,9 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
15,3 kmSnelweg oprit
0,5 kmKinderdagverblijf
0,9 kmMiddelbare school
11,5 kmApotheek
0,9 kmZiekenhuis
14,9 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,9 kmBioscoop
13,6 kmTentstraat 13 ligt in de buurt Vaals in Vaals. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 7.435 inwoners en 4.543 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 208.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Maastricht · 25.0 km afstand
Bekijk woning
Maastricht · 24.6 km afstand
Bekijk woning
Gronsveld · 20.8 km afstand
Bekijk woning
Vaals · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Maastricht · 22.3 km afstand
Bekijk woning
Maastricht · 23.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vaals €208.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTentstraat 13 is een tussenwoning van 647 m² in de CBS-buurt Vaals. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.543 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.870 inwoners per km².
Tentstraat 13 is een tussenwoning in Vaals, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tentstraat 13 heeft 647 m² woonoppervlakte en 2024 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 21 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vaals €208.000.
Tentstraat 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 68.00 kg/jaar.
Tentstraat 13 heeft 21 kamers waarvan 10 slaapkamers.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Vaals in Vaals (Limburg) 7.435 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €208.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vaals in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 15,3 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vaals in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 14,9 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 11,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vaals in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Tentstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Vaals. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Vaals presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.