Eengezinswoning, tussenwoning Scharnerweg 87 Maastricht

Scharnerweg 87, 6224 JB Maastricht

455 m² Bouwjaar 1930 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Scharnerweg 87 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 455 m², een perceel van 246 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
455 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
1737 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Scharnerweg 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scharnerweg 87

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
124.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.79 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scharnerweg 87

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Scharnerweg 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Scharnerweg 87?

De prijsindicatie voor Scharnerweg 87 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scharnerweg 87 zich tot de wijk Scharn?

Scharnerweg 87 is een eengezinswoning, tussenwoning van 455 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scharnerweg 87?

Scharnerweg 87 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scharn, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Scharnerweg 87 vergeleken met de buurt?

Scharnerweg 87 heeft 455 m² woonoppervlakte en 1737 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scharnerweg 87 en wat betekent dat?

Scharnerweg 87 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scharnerweg 87?

Scharnerweg 87 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Scharnerweg 87 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.