Streetview Rika Hopperlaan 36 Utrecht

Rika Hopperlaan 36, 3584 GN Utrecht

154 m² Bouwjaar 1978

Rika Hopperlaan 36 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 258 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
258 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rika Hopperlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2920 Inwoners
1800 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde Rijnsweerd
79% Koopwoningen
1.907 Inwoners per km²

Locatie van Rika Hopperlaan 36

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rika Hopperlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Rika Hopperlaan 36?

De prijsindicatie voor Rika Hopperlaan 36 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €4.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rika Hopperlaan 36 zich tot de wijk Rijnsweerd?

Rika Hopperlaan 36 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rika Hopperlaan 36?

Rika Hopperlaan 36 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rika Hopperlaan 36 vergeleken met de buurt?

Rika Hopperlaan 36 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 258 m². In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rijnsweerd?

De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?

Vanuit Rika Hopperlaan 36 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rika Hopperlaan 36: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rijnsweerd?

Recreatie nabij Rijnsweerd: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rika Hopperlaan 36?