Hoekwoning Paulus Potterstraat 30 Utrecht

Paulus Potterstraat 30, 3583 SN Utrecht

175 m² Bouwjaar 1926 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Paulus Potterstraat 30 is een hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 122 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
737 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.045.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.96 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Potterstraat 30

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 30?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 30 ligt rond €945.000 tot €1.045.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €3.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 30 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Paulus Potterstraat 30 is een hoekwoning van 175 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 30?

Paulus Potterstraat 30 is een hoekwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 30 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 30 heeft 175 m² woonoppervlakte en 737 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 30 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 30?

Paulus Potterstraat 30 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 52 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?