Streetview Koningslaan 95 Utrecht

Koningslaan 95, 3583 GR Utrecht

75 m² Bouwjaar 1973 Label C

Koningslaan 95 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Koningslaan 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningslaan 95

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2665 Inwoners
1290 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€1.094.000 Gem. woningwaarde Wilhelminapark en omgeving
80% Koopwoningen
5.424 Inwoners per km²

Locatie van Koningslaan 95

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Koningslaan 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningslaan 95?

De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €14.587 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningslaan 95 zich tot de wijk Wilhelminapark en omgeving?

Koningslaan 95 is een appartement van 75 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningslaan 95?

Koningslaan 95 is een appartement in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningslaan 95 vergeleken met de buurt?

Koningslaan 95 heeft 75 m² woonoppervlakte. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningslaan 95 en wat betekent dat?

Koningslaan 95 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminapark en omgeving?

De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilhelminapark en omgeving?

Vanuit Koningslaan 95 in Wilhelminapark en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wilhelminapark en omgeving?