Streetview Koningslaan 58 Utrecht

Koningslaan 58, 3583 GM Utrecht

60 m² Bouwjaar 1910 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Koningslaan 58 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
203 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koningslaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningslaan 58

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.3%
CO₂-emissie
32.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2665 Inwoners
1290 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€1.094.000 Gem. woningwaarde Wilhelminapark en omgeving
80% Koopwoningen
5.424 Inwoners per km²

Locatie van Koningslaan 58

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Koningslaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningslaan 58?

De prijsindicatie voor Koningslaan 58 ligt rond €890.000 tot €1.140.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €18.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningslaan 58 zich tot de wijk Wilhelminapark en omgeving?

Koningslaan 58 is een appartement van 60 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningslaan 58?

Koningslaan 58 is een appartement in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningslaan 58 vergeleken met de buurt?

Koningslaan 58 heeft 60 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningslaan 58 en wat betekent dat?

Koningslaan 58 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningslaan 58?

Koningslaan 58 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminapark en omgeving?

De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilhelminapark en omgeving?

Vanuit Koningslaan 58 in Wilhelminapark en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.