Streetview Hobbemastraat 3 Utrecht

Hobbemastraat 3, 3583 CW Utrecht

195 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Hobbemastraat 3 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 86 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
86 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hobbemastraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobbemastraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Locatie van Hobbemastraat 3

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hobbemastraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobbemastraat 3?

De prijsindicatie voor Hobbemastraat 3 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €3.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobbemastraat 3 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Hobbemastraat 3 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobbemastraat 3?

Hobbemastraat 3 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hobbemastraat 3 vergeleken met de buurt?

Hobbemastraat 3 heeft 195 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 86 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobbemastraat 3 en wat betekent dat?

Hobbemastraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobbemastraat 3?

Hobbemastraat 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Hobbemastraat 3 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.