Tussenwoning Prins Hendriklaan 95 Utrecht

Prins Hendriklaan 95, 3583 EJ Utrecht

230 m² Bouwjaar 1901 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Prins Hendriklaan 95 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 169 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
937 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.365.000 tot €1.615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendriklaan 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendriklaan 95

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (47.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Hendriklaan 95

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prins Hendriklaan 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendriklaan 95?

De prijsindicatie voor Prins Hendriklaan 95 ligt rond €1.365.000 tot €1.615.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €2.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendriklaan 95 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Prins Hendriklaan 95 is een tussenwoning van 230 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendriklaan 95?

Prins Hendriklaan 95 is een tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Hendriklaan 95 vergeleken met de buurt?

Prins Hendriklaan 95 heeft 230 m² woonoppervlakte en 937 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendriklaan 95 en wat betekent dat?

Prins Hendriklaan 95 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Hendriklaan 95?

Prins Hendriklaan 95 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 47 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?