Streetview Duikerstraat 16 D Utrecht

Duikerstraat 16 D, 3582 TB Utrecht

31 m² Bouwjaar 1920 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Duikerstraat 16 D is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
31 m²
Inhoud
98 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Duikerstraat 16 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duikerstraat 16 D

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

2295 Inwoners
1445 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1171 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Watervogelbuurt
44% Koopwoningen
8.656 Inwoners per km²

Locatie van Duikerstraat 16 D

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Duikerstraat 16 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Duikerstraat 16 D?

De prijsindicatie voor Duikerstraat 16 D ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Watervogelbuurt is €432.000. Dat komt neer op circa €13.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duikerstraat 16 D zich tot de wijk Watervogelbuurt?

Duikerstraat 16 D is een appartement van 31 m² in de wijk Watervogelbuurt. De buurt telt 1.171 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duikerstraat 16 D?

Duikerstraat 16 D is een appartement in Watervogelbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duikerstraat 16 D vergeleken met de buurt?

Duikerstraat 16 D heeft 31 m² woonoppervlakte en 98 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Watervogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duikerstraat 16 D en wat betekent dat?

Duikerstraat 16 D heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Duikerstraat 16 D?

Duikerstraat 16 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Watervogelbuurt?

De wijk Watervogelbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Watervogelbuurt?

Vanuit Duikerstraat 16 D in Watervogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.