Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Inhoud
- 743 m³
- Kamers
- 8
Rubenslaan 204 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 170 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rubenslaan 204
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Rubenslaan 204 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €1.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRubenslaan 204 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².
Rubenslaan 204 is een woonhuis in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rubenslaan 204 heeft 180 m² woonoppervlakte en 743 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rubenslaan 204 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.45 kg/jaar.
Rubenslaan 204 heeft 8 kamers.
De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.
Vanuit Rubenslaan 204 in Rubenslaan en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rubenslaan 204: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Rubenslaan en omgeving: restaurant (0.3 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €310.000 tot €360.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Rubenslaan 204 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rubenslaan en omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1939, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen