Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 243 m²
- Inhoud
- 388 m³
- Kamers
- 6
Marislaan 5 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 243 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marislaan 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Marislaan 5 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €2.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarislaan 5 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².
Marislaan 5 is een woonhuis in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Marislaan 5 heeft 133 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marislaan 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Marislaan 5 heeft 6 kamers.
De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.
Vanuit Marislaan 5 in Rubenslaan en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marislaan 5: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.