Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Koningsweg 19 Utrecht

Koningsweg 19, 3582 GA Utrecht

190 m² Bouwjaar 1920 8 kamers 7 slaapkamers Label F

Koningsweg 19 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 1373 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
1373 m²
Inhoud
760 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.205.000 tot €1.455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Koningsweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningsweg 19

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
209.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
374.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.06 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

990 Inwoners
590 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde L. Napoleonplantsoen en omgeving
31% Koopwoningen
4.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningsweg 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Koningsweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningsweg 19?

De prijsindicatie voor Koningsweg 19 ligt rond €1.205.000 tot €1.455.000. De gemiddelde woningwaarde in L. Napoleonplantsoen en omgeving is €368.000. Dat komt neer op circa €1.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningsweg 19 zich tot de wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving?

Koningsweg 19 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 190 m² in de wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningsweg 19?

Koningsweg 19 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in L. Napoleonplantsoen en omgeving, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningsweg 19 vergeleken met de buurt?

Koningsweg 19 heeft 190 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 1373 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In L. Napoleonplantsoen en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningsweg 19 en wat betekent dat?

Koningsweg 19 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-04-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningsweg 19?

Koningsweg 19 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in L. Napoleonplantsoen en omgeving?

De wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.