Benedenwoning, piano_nobile Haagstraat 30 Utrecht

Haagstraat 30, 3581 SX Utrecht

105 m² Bouwjaar 1913 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Haagstraat 30 is een benedenwoning, piano_nobile in Utrecht, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Haagstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haagstraat 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haagstraat 30

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Haagstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Haagstraat 30?

De prijsindicatie voor Haagstraat 30 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €5.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haagstraat 30 zich tot de wijk Oudwijk?

Haagstraat 30 is een benedenwoning, piano_nobile van 105 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haagstraat 30?

Haagstraat 30 is een benedenwoning, piano_nobile in Oudwijk, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haagstraat 30 vergeleken met de buurt?

Haagstraat 30 heeft 105 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haagstraat 30 en wat betekent dat?

Haagstraat 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haagstraat 30?

Haagstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Haagstraat 30 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.