Streetview Sweelinckstraat 23 BS Utrecht

Sweelinckstraat 23 BS, 3581 RT Utrecht

125 m² Bouwjaar 1956 Label C

Sweelinckstraat 23 BS is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
125 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sweelinckstraat 23 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sweelinckstraat 23 BS

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.7%
CO₂-emissie
40.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Locatie van Sweelinckstraat 23 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Sweelinckstraat 23 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Sweelinckstraat 23 BS?

De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €4.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sweelinckstraat 23 BS zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Sweelinckstraat 23 BS is een appartement van 125 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sweelinckstraat 23 BS?

Sweelinckstraat 23 BS is een appartement in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sweelinckstraat 23 BS vergeleken met de buurt?

Sweelinckstraat 23 BS heeft 125 m² woonoppervlakte. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sweelinckstraat 23 BS en wat betekent dat?

Sweelinckstraat 23 BS heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Sweelinckstraat 23 BS in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?