Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
Van Hogendorpstraat 18 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 207 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Hogendorpstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €3.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Hogendorpstraat 18 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².
Van Hogendorpstraat 18 is een woonhuis in Oudwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Hogendorpstraat 18 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 207 m². In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Van Hogendorpstraat 18 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Hogendorpstraat 18: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Oudwijk: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Van Hogendorpstraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oudwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1926, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.