Vrijstaande woning Pieterskerkhof 8 Utrecht

Pieterskerkhof 8, 3512 JR Utrecht

181 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 2 slaapkamers Label C

Pieterskerkhof 8 is een vrijstaande woning in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 258 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
761 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.780.000 tot €2.030.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieterskerkhof 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieterskerkhof 8

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

2465 Inwoners
1770 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1313 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Domplein, Neude, Janskerkhof
21% Koopwoningen
10.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieterskerkhof 8

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Pieterskerkhof 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieterskerkhof 8?

De prijsindicatie voor Pieterskerkhof 8 ligt rond €1.780.000 tot €2.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Domplein, Neude, Janskerkhof is €563.000. Dat komt neer op circa €3.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieterskerkhof 8 zich tot de wijk Domplein, Neude, Janskerkhof?

Pieterskerkhof 8 is een vrijstaande woning van 181 m² in de wijk Domplein, Neude, Janskerkhof. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieterskerkhof 8?

Pieterskerkhof 8 is een vrijstaande woning in Domplein, Neude, Janskerkhof, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieterskerkhof 8 vergeleken met de buurt?

Pieterskerkhof 8 heeft 181 m² woonoppervlakte en 761 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Domplein, Neude, Janskerkhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieterskerkhof 8 en wat betekent dat?

Pieterskerkhof 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-05-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieterskerkhof 8?

Pieterskerkhof 8 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Domplein, Neude, Janskerkhof?

De wijk Domplein, Neude, Janskerkhof in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Domplein, Neude, Janskerkhof?