2-onder-1-kapwoning Chico Mendesstraat 32 Utrecht

Chico Mendesstraat 32, 3573 AT Utrecht

177 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Chico Mendesstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 285 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Chico Mendesstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chico Mendesstraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.3%
CO₂-emissie
22.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5140 Inwoners
2320 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Voordorp en Voorveldsepolder
66% Koopwoningen
2.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chico Mendesstraat 32

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Chico Mendesstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Chico Mendesstraat 32?

De prijsindicatie voor Chico Mendesstraat 32 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €3.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chico Mendesstraat 32 zich tot de wijk Voordorp en Voorveldsepolder?

Chico Mendesstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning van 177 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chico Mendesstraat 32?

Chico Mendesstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Chico Mendesstraat 32 vergeleken met de buurt?

Chico Mendesstraat 32 heeft 177 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chico Mendesstraat 32 en wat betekent dat?

Chico Mendesstraat 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chico Mendesstraat 32?

Chico Mendesstraat 32 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Voordorp en Voorveldsepolder?

De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.