Eengezinswoning, hoekwoning Aartsbisschop Romerostraat 592 Utrecht

Aartsbisschop Romerostraat 592, 3573 AV Utrecht

128 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Aartsbisschop Romerostraat 592 is een eengezinswoning, hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 260 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Aartsbisschop Romerostraat 592

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aartsbisschop Romerostraat 592

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5140 Inwoners
2320 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Voordorp en Voorveldsepolder
66% Koopwoningen
2.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aartsbisschop Romerostraat 592

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Aartsbisschop Romerostraat 592

Wat is de geschatte woningwaarde van Aartsbisschop Romerostraat 592?

De prijsindicatie voor Aartsbisschop Romerostraat 592 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €4.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aartsbisschop Romerostraat 592 zich tot de wijk Voordorp en Voorveldsepolder?

Aartsbisschop Romerostraat 592 is een eengezinswoning, hoekwoning van 128 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aartsbisschop Romerostraat 592?

Aartsbisschop Romerostraat 592 is een eengezinswoning, hoekwoning in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Aartsbisschop Romerostraat 592 vergeleken met de buurt?

Aartsbisschop Romerostraat 592 heeft 128 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aartsbisschop Romerostraat 592 en wat betekent dat?

Aartsbisschop Romerostraat 592 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aartsbisschop Romerostraat 592?

Aartsbisschop Romerostraat 592 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Voordorp en Voorveldsepolder?

De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.