Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
Chico Mendesstraat 16 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 356 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chico Mendesstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €3.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChico Mendesstraat 16 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².
Chico Mendesstraat 16 is een woonhuis in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Chico Mendesstraat 16 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 356 m². In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Chico Mendesstraat 16 in Voordorp en Voorveldsepolder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chico Mendesstraat 16: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Voordorp en Voorveldsepolder: restaurant (1 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Chico Mendesstraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Voordorp en Voorveldsepolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.