Streetview Klaverstraat 19 Utrecht

Klaverstraat 19, 3572 VA Utrecht

29 m² Bouwjaar 1920 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Klaverstraat 19 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
29 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Klaverstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverstraat 19

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.71
CO₂-emissie
4508.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Locatie van Klaverstraat 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Klaverstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverstraat 19?

De prijsindicatie voor Klaverstraat 19 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €19.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverstraat 19 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Klaverstraat 19 is een appartement van 29 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverstraat 19?

Klaverstraat 19 is een appartement in Wittevrouwen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klaverstraat 19 vergeleken met de buurt?

Klaverstraat 19 heeft 29 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverstraat 19 en wat betekent dat?

Klaverstraat 19 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-03-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4508.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverstraat 19?

Klaverstraat 19 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Klaverstraat 19 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.