Bovenwoning Bekkerstraat 2 C Utrecht

Bekkerstraat 2 C, 3572 SH Utrecht

30 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 1 slaapkamers Label C

Bekkerstraat 2 C is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
118 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bekkerstraat 2 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bekkerstraat 2 C

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bekkerstraat 2 C

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bekkerstraat 2 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Bekkerstraat 2 C?

De prijsindicatie voor Bekkerstraat 2 C ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €18.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bekkerstraat 2 C zich tot de wijk Wittevrouwen?

Bekkerstraat 2 C is een bovenwoning van 30 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bekkerstraat 2 C?

Bekkerstraat 2 C is een bovenwoning in Wittevrouwen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bekkerstraat 2 C vergeleken met de buurt?

Bekkerstraat 2 C heeft 30 m² woonoppervlakte en 118 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 10 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bekkerstraat 2 C en wat betekent dat?

Bekkerstraat 2 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Bekkerstraat 2 C?

Bekkerstraat 2 C heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Bekkerstraat 2 C in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.