Galerijflat (appartement) Parkzichtlaan 49 Utrecht

Parkzichtlaan 49, 3544 NV Utrecht

144 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Parkzichtlaan 49 is een galerijflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
144 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Parkzichtlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parkzichtlaan 49

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
66.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
29.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.9%
CO₂-emissie
9.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

6755 Inwoners
2550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2587 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Het Zand-West
64% Koopwoningen
7.717 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parkzichtlaan 49

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Parkzichtlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Parkzichtlaan 49?

De prijsindicatie voor Parkzichtlaan 49 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-West is €576.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parkzichtlaan 49 zich tot de wijk Het Zand-West?

Parkzichtlaan 49 is een galerijflat (appartement) van 144 m² in de wijk Het Zand-West. De buurt telt 2.587 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parkzichtlaan 49?

Parkzichtlaan 49 is een galerijflat (appartement) in Het Zand-West, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Parkzichtlaan 49 vergeleken met de buurt?

Parkzichtlaan 49 heeft 144 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Het Zand-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parkzichtlaan 49 en wat betekent dat?

Parkzichtlaan 49 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-01-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parkzichtlaan 49?

Parkzichtlaan 49 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-West?

De wijk Het Zand-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-West?

Vanuit Parkzichtlaan 49 in Het Zand-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.