Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Inhoud
- 365 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €600.000 tot €700.000
- Daktype
- Plat dak
Pablo Picassostraat 506 is een galerijflat in Utrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pablo Picassostraat 506
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.7 kmZEER NETTE EN GOED ONDERHOUDEN MAISONNETTEWONING MET ENERGIELABEL A+, EIGEN PARKEERPLAATS, BALKON EN BERGING EN IS GELEGEN IN DE GEWILDE WIJK ’T…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Pablo Picassostraat 506 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-West is €576.000. Dat komt neer op circa €4.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPablo Picassostraat 506 is een galerijflat van 123 m² in de wijk Het Zand-West. De buurt telt 2.587 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.717 inwoners per km².
Pablo Picassostraat 506 is een galerijflat in Het Zand-West, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pablo Picassostraat 506 heeft 123 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Het Zand-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pablo Picassostraat 506 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-02-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.07 kg/jaar.
Pablo Picassostraat 506 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Het Zand-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Pablo Picassostraat 506 in Het Zand-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.