Streetview Jean Gilbertlaan 34 Utrecht

Jean Gilbertlaan 34, 3543 HE Utrecht

181 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Jean Gilbertlaan 34 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 313 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
694 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jean Gilbertlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jean Gilbertlaan 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.3%
CO₂-emissie
17.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5295 Inwoners
1975 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1907 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Terwijde-West
62% Koopwoningen
6.030 Inwoners per km²

Locatie van Jean Gilbertlaan 34

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Jean Gilbertlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Jean Gilbertlaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Terwijde-West is €583.000. Dat komt neer op circa €3.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jean Gilbertlaan 34 zich tot de wijk Terwijde-West?

Jean Gilbertlaan 34 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Terwijde-West. De buurt telt 1.907 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jean Gilbertlaan 34?

Jean Gilbertlaan 34 is een woonhuis in Terwijde-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jean Gilbertlaan 34 vergeleken met de buurt?

Jean Gilbertlaan 34 heeft 181 m² woonoppervlakte en 694 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Terwijde-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jean Gilbertlaan 34 en wat betekent dat?

Jean Gilbertlaan 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jean Gilbertlaan 34?

Jean Gilbertlaan 34 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terwijde-West?

De wijk Terwijde-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwijde-West?

Vanuit Jean Gilbertlaan 34 in Terwijde-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2 km.