Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Franz von Suppéhof 15 Utrecht

Franz von Suppéhof 15, 3543 JL Utrecht

160 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Franz von Suppéhof 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Franz von Suppéhof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Franz von Suppéhof 15

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
89.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63%
CO₂-emissie
10.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5295 Inwoners
1975 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1907 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Terwijde-West
62% Koopwoningen
6.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Franz von Suppéhof 15

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Franz von Suppéhof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Franz von Suppéhof 15?

De prijsindicatie voor Franz von Suppéhof 15 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwijde-West is €583.000. Dat komt neer op circa €3.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Franz von Suppéhof 15 zich tot de wijk Terwijde-West?

Franz von Suppéhof 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 160 m² in de wijk Terwijde-West. De buurt telt 1.907 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Franz von Suppéhof 15?

Franz von Suppéhof 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Terwijde-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Franz von Suppéhof 15 vergeleken met de buurt?

Franz von Suppéhof 15 heeft 160 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Terwijde-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Franz von Suppéhof 15 en wat betekent dat?

Franz von Suppéhof 15 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Franz von Suppéhof 15?

Franz von Suppéhof 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Terwijde-West?

De wijk Terwijde-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwijde-West?