Streetview Goethelaan 4 Utrecht

Goethelaan 4, 3533 VS Utrecht

137 m² Bouwjaar 1935 5 kamers Label E

Goethelaan 4 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
529 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Goethelaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goethelaan 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
236.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Locatie van Goethelaan 4

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Goethelaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Goethelaan 4?

De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €5.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goethelaan 4 zich tot de wijk Oog in Al?

Goethelaan 4 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goethelaan 4?

Goethelaan 4 is een woonhuis in Oog in Al, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goethelaan 4 vergeleken met de buurt?

Goethelaan 4 heeft 137 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goethelaan 4 en wat betekent dat?

Goethelaan 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-02-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 62.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goethelaan 4?

Goethelaan 4 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Goethelaan 4 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.