Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kanaalweg 81 Utrecht

Kanaalweg 81, 3533 HG Utrecht

101 m² Bouwjaar 1904 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Kanaalweg 81 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 325 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg 81

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
251.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
495.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
90.72 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Kluswoning en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

1810 Inwoners
1070 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Welgelegen, Den Hommel
44% Koopwoningen
5.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kanaalweg 81

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Kanaalweg 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg 81?

De prijsindicatie voor Kanaalweg 81 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen, Den Hommel is €430.000. Dat komt neer op circa €4.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg 81 zich tot de wijk Welgelegen, Den Hommel?

Kanaalweg 81 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk Welgelegen, Den Hommel. De buurt telt 910 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg 81?

Kanaalweg 81 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Welgelegen, Den Hommel, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kanaalweg 81 vergeleken met de buurt?

Kanaalweg 81 heeft 101 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Welgelegen, Den Hommel ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg 81 en wat betekent dat?

Kanaalweg 81 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-01-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 90.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanaalweg 81?

Kanaalweg 81 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen, Den Hommel?

De wijk Welgelegen, Den Hommel in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen, Den Hommel?

Vanuit Kanaalweg 81 in Welgelegen, Den Hommel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welgelegen, Den Hommel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg 81: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Welgelegen, Den Hommel?

Recreatie nabij Welgelegen, Den Hommel: restaurant (0.4 km), cafe (1.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kanaalweg 81?

Kanaalweg 81 is verkocht in de periode 2013 tot 2017. De prijsindicatie ligt rond €225.000 tot €275.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Welgelegen, Den Hommel is €430.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kanaalweg 81?

Een woningrapport voor Kanaalweg 81 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Welgelegen, Den Hommel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1904, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen