2-onder-1-kapwoning Furkabaan 812 Utrecht

Furkabaan 812, 3524 ZM Utrecht

94 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Furkabaan 812 is een 2-onder-1-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 172 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Furkabaan 812

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Furkabaan 812

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.47 kg/m²

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

7030 Inwoners
3590 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3277 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Lunetten-Zuid
49% Koopwoningen
3.439 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Furkabaan 812

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Furkabaan 812

Wat is de geschatte woningwaarde van Furkabaan 812?

De prijsindicatie voor Furkabaan 812 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Lunetten-Zuid is €374.000. Dat komt neer op circa €3.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Furkabaan 812 zich tot de wijk Lunetten-Zuid?

Furkabaan 812 is een 2-onder-1-kapwoning van 94 m² in de wijk Lunetten-Zuid. De buurt telt 3.277 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.439 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Furkabaan 812?

Furkabaan 812 is een 2-onder-1-kapwoning in Lunetten-Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Furkabaan 812 vergeleken met de buurt?

Furkabaan 812 heeft 94 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Lunetten-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Furkabaan 812 en wat betekent dat?

Furkabaan 812 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Furkabaan 812?

Furkabaan 812 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 102 m².

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Zuid?

De wijk Lunetten-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 7.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lunetten-Zuid?

Vanuit Furkabaan 812 in Lunetten-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.