Streetview Hoogravenseweg 131 Utrecht

Hoogravenseweg 131, 3523 TK Utrecht

105 m² Bouwjaar 1926 Label B

Hoogravenseweg 131 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en een perceel van 132 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
132 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoogravenseweg 131

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogravenseweg 131

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.7%
CO₂-emissie
28.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3150 Inwoners
1370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Oud Hoograven-Noord
79% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Locatie van Hoogravenseweg 131

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hoogravenseweg 131

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogravenseweg 131?

De prijsindicatie voor Hoogravenseweg 131 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Noord is €548.000. Dat komt neer op circa €5.219 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogravenseweg 131 zich tot de wijk Oud Hoograven-Noord?

Hoogravenseweg 131 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Oud Hoograven-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogravenseweg 131?

Hoogravenseweg 131 is een woonhuis in Oud Hoograven-Noord, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogravenseweg 131 vergeleken met de buurt?

Hoogravenseweg 131 heeft 105 m² woonoppervlakte. Het perceel is 132 m². In Oud Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogravenseweg 131 en wat betekent dat?

Hoogravenseweg 131 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud Hoograven-Noord?

De wijk Oud Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Noord?

Vanuit Hoogravenseweg 131 in Oud Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.