Streetview Ridderplantsoen 27 Utrecht

Ridderplantsoen 27, 3523 HX Utrecht

82 m² Bouwjaar 1956 Label A

Ridderplantsoen 27 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ridderplantsoen 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ridderplantsoen 27

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.8%
CO₂-emissie
27.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2250 Inwoners
1195 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Noord
26% Koopwoningen
8.810 Inwoners per km²

Locatie van Ridderplantsoen 27

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Ridderplantsoen 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Ridderplantsoen 27?

De prijsindicatie voor Ridderplantsoen 27 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Noord is €392.000. Dat komt neer op circa €4.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ridderplantsoen 27 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Noord?

Ridderplantsoen 27 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Noord. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ridderplantsoen 27?

Ridderplantsoen 27 is een woonhuis in Nieuw Hoograven-Noord, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ridderplantsoen 27 vergeleken met de buurt?

Ridderplantsoen 27 heeft 82 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Nieuw Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ridderplantsoen 27 en wat betekent dat?

Ridderplantsoen 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Noord?

De wijk Nieuw Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Noord?

Vanuit Ridderplantsoen 27 in Nieuw Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Noord?