Bovenwoning (appartement) Waalstraat 157 A Utrecht

Waalstraat 157 A, 3522 SG Utrecht

54 m² Bouwjaar 1928 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Waalstraat 157 A is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
195 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 157 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalstraat 157 A

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

9040 Inwoners
4725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4276 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Rivierenwijk
45% Koopwoningen
12.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalstraat 157 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Waalstraat 157 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 157 A?

De prijsindicatie voor Waalstraat 157 A ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €8.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 157 A zich tot de wijk Rivierenwijk?

Waalstraat 157 A is een bovenwoning (appartement) van 54 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 157 A?

Waalstraat 157 A is een bovenwoning (appartement) in Rivierenwijk, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalstraat 157 A vergeleken met de buurt?

Waalstraat 157 A heeft 54 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalstraat 157 A en wat betekent dat?

Waalstraat 157 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Waalstraat 157 A?

Waalstraat 157 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenwijk?

De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenwijk?

Vanuit Waalstraat 157 A in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.