Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Inhoud
- 252 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €420.000 tot €470.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Rijnlaan 41 A is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijnlaan 41 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2 kmWELKOM OP DE RIJNLAAN 41A IN UTRECHT. Op een mooie locatie in de gewilde woonwijk Rivierenwijk vindt u deze instapklare benedenwoning met fraaie…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Rijnlaan 41 A ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €6.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijnlaan 41 A is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².
Rijnlaan 41 A is een benedenwoning in Rivierenwijk, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijnlaan 41 A heeft 67 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijnlaan 41 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Rijnlaan 41 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rijnlaan 41 A in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnlaan 41 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.