Bovenwoning (appartement) Voorsterbeeklaan 68 Utrecht

Voorsterbeeklaan 68, 3521 DE Utrecht

110 m² Bouwjaar 2012 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Voorsterbeeklaan 68 is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Voorsterbeeklaan 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorsterbeeklaan 68

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
60.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
58.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
11.46 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorsterbeeklaan 68

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Voorsterbeeklaan 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorsterbeeklaan 68?

De prijsindicatie voor Voorsterbeeklaan 68 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €4.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorsterbeeklaan 68 zich tot de wijk Dichterswijk?

Voorsterbeeklaan 68 is een bovenwoning (appartement) van 110 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorsterbeeklaan 68?

Voorsterbeeklaan 68 is een bovenwoning (appartement) in Dichterswijk, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorsterbeeklaan 68 vergeleken met de buurt?

Voorsterbeeklaan 68 heeft 110 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorsterbeeklaan 68 en wat betekent dat?

Voorsterbeeklaan 68 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorsterbeeklaan 68?

Voorsterbeeklaan 68 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Voorsterbeeklaan 68 in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.