Portiekflat (appartement) Voorsterbeeklaan 60 Utrecht

Voorsterbeeklaan 60, 3521 DE Utrecht

101 m² Bouwjaar 2011 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Voorsterbeeklaan 60 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Voorsterbeeklaan 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorsterbeeklaan 60

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
42.7%
CO₂-emissie
11.16 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorsterbeeklaan 60

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Voorsterbeeklaan 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorsterbeeklaan 60?

De prijsindicatie voor Voorsterbeeklaan 60 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €5.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorsterbeeklaan 60 zich tot de wijk Dichterswijk?

Voorsterbeeklaan 60 is een portiekflat (appartement) van 101 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorsterbeeklaan 60?

Voorsterbeeklaan 60 is een portiekflat (appartement) in Dichterswijk, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorsterbeeklaan 60 vergeleken met de buurt?

Voorsterbeeklaan 60 heeft 101 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorsterbeeklaan 60 en wat betekent dat?

Voorsterbeeklaan 60 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorsterbeeklaan 60?

Voorsterbeeklaan 60 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Voorsterbeeklaan 60 in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.