Tussenwoning Willem Arntszkade 49 Utrecht

Willem Arntszkade 49, 3515 AK Utrecht

148 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Willem Arntszkade 49 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
148 m²
Inhoud
431 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Willem Arntszkade 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Arntszkade 49

Tuin
Ja (39.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2345 Inwoners
1240 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1102 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-West
59% Koopwoningen
13.862 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Arntszkade 49

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Willem Arntszkade 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Arntszkade 49?

De prijsindicatie voor Willem Arntszkade 49 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-West is €501.000. Dat komt neer op circa €3.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Arntszkade 49 zich tot de wijk Tuinwijk-West?

Willem Arntszkade 49 is een tussenwoning van 148 m² in de wijk Tuinwijk-West. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.862 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Arntszkade 49?

Willem Arntszkade 49 is een tussenwoning in Tuinwijk-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem Arntszkade 49 vergeleken met de buurt?

Willem Arntszkade 49 heeft 148 m² woonoppervlakte en 431 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Tuinwijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Arntszkade 49 en wat betekent dat?

Willem Arntszkade 49 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Arntszkade 49?

Willem Arntszkade 49 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-West?

De wijk Tuinwijk-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-West?