Eengezinswoning, tussenwoning Willem van Noortplein 1 Utrecht

Willem van Noortplein 1, 3514 GK Utrecht

136 m² Bouwjaar 1919 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Willem van Noortplein 1 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 80 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
80 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Willem van Noortplein 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van Noortplein 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.2%
CO₂-emissie
26.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (22.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem van Noortplein 1

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Willem van Noortplein 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van Noortplein 1?

De prijsindicatie voor Willem van Noortplein 1 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €4.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van Noortplein 1 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Willem van Noortplein 1 is een eengezinswoning, tussenwoning van 136 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van Noortplein 1?

Willem van Noortplein 1 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem van Noortplein 1 vergeleken met de buurt?

Willem van Noortplein 1 heeft 136 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 80 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van Noortplein 1 en wat betekent dat?

Willem van Noortplein 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem van Noortplein 1?

Willem van Noortplein 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?