Streetview Grifthoek 147 Utrecht

Grifthoek 147, 3514 JK Utrecht

153 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Grifthoek 147 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
153 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grifthoek 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grifthoek 147

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Locatie van Grifthoek 147

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Grifthoek 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Grifthoek 147?

De prijsindicatie voor Grifthoek 147 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €3.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grifthoek 147 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Grifthoek 147 is een appartement van 153 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grifthoek 147?

Grifthoek 147 is een appartement in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grifthoek 147 vergeleken met de buurt?

Grifthoek 147 heeft 153 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grifthoek 147 en wat betekent dat?

Grifthoek 147 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-12-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grifthoek 147?

Grifthoek 147 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?

Vanuit Grifthoek 147 in Tuinwijk-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.