Streetview Hooghiemstraplein 203 Utrecht

Hooghiemstraplein 203, 3514 AZ Utrecht

106 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hooghiemstraplein 203 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
50 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hooghiemstraplein 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooghiemstraplein 203

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.03
CO₂-emissie
3622.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Locatie van Hooghiemstraplein 203

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hooghiemstraplein 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooghiemstraplein 203?

De prijsindicatie voor Hooghiemstraplein 203 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €5.274 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooghiemstraplein 203 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Hooghiemstraplein 203 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooghiemstraplein 203?

Hooghiemstraplein 203 is een woonhuis in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hooghiemstraplein 203 vergeleken met de buurt?

Hooghiemstraplein 203 heeft 106 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooghiemstraplein 203 en wat betekent dat?

Hooghiemstraplein 203 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3622.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hooghiemstraplein 203?

Hooghiemstraplein 203 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?

Vanuit Hooghiemstraplein 203 in Tuinwijk-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.