Streetview Oudegracht aan de Werf 171 Utrecht

Oudegracht aan de Werf 171, 3511 KJ Utrecht

41 m² Bouwjaar 1859 Label C

Oudegracht aan de Werf 171 is een woning in Utrecht, gebouwd in 1859. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1859
Woonoppervlakte
41 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oudegracht aan de Werf 171

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudegracht aan de Werf 171

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

1650 Inwoners
1170 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
938 Woningvoorraad
€586.000 Gem. woningwaarde Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o.
19% Koopwoningen
9.924 Inwoners per km²

Locatie van Oudegracht aan de Werf 171

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oudegracht aan de Werf 171

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudegracht aan de Werf 171?

De gemiddelde woningwaarde in Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o. is €586.000. Dat komt neer op circa €14.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudegracht aan de Werf 171 zich tot de wijk Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o.?

Oudegracht aan de Werf 171 is een woning van 41 m² in de wijk Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o.. De buurt telt 938 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudegracht aan de Werf 171?

Oudegracht aan de Werf 171 is een woning in Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o., gebouwd in 1859 (167 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudegracht aan de Werf 171 vergeleken met de buurt?

Oudegracht aan de Werf 171 heeft 41 m² woonoppervlakte. In Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudegracht aan de Werf 171 en wat betekent dat?

Oudegracht aan de Werf 171 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 57.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o.?

De wijk Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o.?

Vanuit Oudegracht aan de Werf 171 in Lange Elisabethstraat, Mariaplaats e.o. bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.