Tussenwoning Kromme Nieuwegracht 15 Utrecht

Kromme Nieuwegracht 15, 3512 HC Utrecht

387 m² Bouwjaar 1680 10 kamers 8 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Kromme Nieuwegracht 15 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1680. De woning heeft een woonoppervlakte van 387 m², een perceel van 144 m² en 10 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1680
Woonoppervlakte
387 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
1528 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€1.850.000 tot €2.100.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kromme Nieuwegracht 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kromme Nieuwegracht 15

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Open haard en stadsverwarming

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

2465 Inwoners
1770 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1313 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Domplein, Neude, Janskerkhof
21% Koopwoningen
10.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kromme Nieuwegracht 15

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Kromme Nieuwegracht 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Kromme Nieuwegracht 15?

De prijsindicatie voor Kromme Nieuwegracht 15 ligt rond €1.850.000 tot €2.100.000. De gemiddelde woningwaarde in Domplein, Neude, Janskerkhof is €563.000. Dat komt neer op circa €1.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kromme Nieuwegracht 15 zich tot de wijk Domplein, Neude, Janskerkhof?

Kromme Nieuwegracht 15 is een tussenwoning van 387 m² in de wijk Domplein, Neude, Janskerkhof. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kromme Nieuwegracht 15?

Kromme Nieuwegracht 15 is een tussenwoning in Domplein, Neude, Janskerkhof, gebouwd in 1680 (346 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kromme Nieuwegracht 15 vergeleken met de buurt?

Kromme Nieuwegracht 15 heeft 387 m² woonoppervlakte en 1528 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Domplein, Neude, Janskerkhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kromme Nieuwegracht 15 en wat betekent dat?

Kromme Nieuwegracht 15 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kromme Nieuwegracht 15?

Kromme Nieuwegracht 15 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Domplein, Neude, Janskerkhof?

De wijk Domplein, Neude, Janskerkhof in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Domplein, Neude, Janskerkhof?