Streetview Nistelrodeseweg 5 Uden

Nistelrodeseweg 5, 5406 PT Uden

264 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Nistelrodeseweg 5 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 970 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
970 m²
Inhoud
1185 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nistelrodeseweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nistelrodeseweg 5

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

13.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Uden

565 Inwoners
225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Maashorst
87% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Nistelrodeseweg 5

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Nistelrodeseweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Nistelrodeseweg 5?

De prijsindicatie voor Nistelrodeseweg 5 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Maashorst is €635.000. Dat komt neer op circa €2.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nistelrodeseweg 5 zich tot de wijk Buitengebied Maashorst?

Nistelrodeseweg 5 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Buitengebied Maashorst. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nistelrodeseweg 5?

Nistelrodeseweg 5 is een woonhuis in Buitengebied Maashorst, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nistelrodeseweg 5 vergeleken met de buurt?

Nistelrodeseweg 5 heeft 264 m² woonoppervlakte en 1185 m³ inhoud. Het perceel is 970 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Buitengebied Maashorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nistelrodeseweg 5 en wat betekent dat?

Nistelrodeseweg 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nistelrodeseweg 5?

Nistelrodeseweg 5 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Maashorst?

De wijk Buitengebied Maashorst in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Maashorst?

Vanuit Nistelrodeseweg 5 in Buitengebied Maashorst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.